Глава УГКЦ мріє, щоб слова “львів’янин” і “чесний” стали синонімами. 5.05.2008

“Кожна людина у цьому світі має якусь мрію. Я також хочу, щоб слово «львів’янин» було не тільки описом мешканця Львова, але й синонімом слова «чесність». І у якому б куточку світу не з’являвся б львів’янин, щоб можна було про нього сказати: «Це чесна людина». Тому бажаю міській владі й депутатам дбати про те, аби у цьому місті виховувались саме чесні львів’яни”, –сказав Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ, після вручення йому номінації “Почесний громадянин Львова”. Церемонія відбулася 3 травня під час урочистої сесії Львівської міської ради. Блаженніший Любомир був відзначений за визначний особистий внесок у духовне відродження українського народу, багатолітню церковну діяльність та з нагоди 75-річчя від дня народження.

На початку свого слова Глава УГКЦ сказав: “Я львів’янин і не можу зрозуміти, чому мене зробили ще «почесним львів’янином»… Я був би щасливішим, якби мене назвали «чесним ьвів’янином»», – пояснив він.

Відтак Предстоятель УГКЦ подякував за відзначення його як «Почесного громадянина» і наголосив: «Я не знаю, що такого зробив для Львова, щоб мене відзначали, адже я тут перебував трошки більше чверті життя… Все ж хочу заявити, що де б я не був, ніколи свідомо не зробив нічого, через що Львів за мене міг би встидатися».

На завершення свого виступу Блаженніший Любомир говорив про завдання Львова у загальноукраїнській перспективі: «Львів потребує Києва, а Київ потребує Львова… Львів – це зв’язок нашої держави з європейськими цінностями. Львів має бути прикладом для цілої України тих вартостей, завдяки яким Європа стала Європою. Там є багато речей, які не треба наслідувати, але є багато духовних вартостей і саме Львів має бути їх свідком», – резюмував Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.