Інформація про виступи на надзвичайній консисторії, що проходила у Римі 21-24 травня, поступово вичерпувалася,

Інформація про виступи на надзвичайній консисторії, що проходила у Римі 21-24 травня, поступово вичерпувалася, з жалем відзначали журналісти, акредитовані у Ватикані. Про це повідомило американське агентство католицьких новин CNS.

Якщо на першому брифінгу 21 травня прес-секретар Ватикану Хоакін Наварро-Вальс назвав імена всіх кардиналів, що виступали під час першої сесії, а також коротко виклав зміст їхніх виступів, то вже на другому брифінгу інформації було значно менше: прес-секретар назвав лише кілька імен і лише загальні теми виступів. За словами деяких кардиналів, Наврро-Вальс виклав суть їхніх виступів доволі неповно. Інші прелати, навпаки, висловили незадоволення з приводу того, що Наварро-Вальс взагалі вирішив донести до широкої громадськості їхні слова — раніше організатори консисторії запевняли їх, що виступи не стануть надбанням загалу. Як виявилось, чимало кардиналів просто не знали, про що вони можуть розповісти журналістам, а про що повинні мовчати. Коли одного з них запитали, чи не може він дати інтерв’ю, прелат запитав: «А як чинять інші?»

Одні кардинали з власної ініціативи роздавали журналістам віддруковані тексти і охоче давали просторі інтерв’ю — інші, навпаки, ухилялися від будь-яких контактів з пресою. Таким чином у більшості журналістів склалося враження, що вони взагалі не отримали практично жодної інформації про другу половину засідання консисторії.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.