Розпочався візит Владики Богдана (Дзюраха) до США. 7.03.2008

6 березня 2008 року розпочався офіційний візит Преосвященного Владики Богдана (Дзюраха), голови наглядової ради будівництва Патріаршого собору, Єпископа-помічника Київської архиєпархії, до США. Упродовж візиту, який завершиться 30 березня, Владика Богдан відвідає громади нашої Церкви у Ньюарку (7-9 березня), Філадельфії (9-10 березня), Чікаго (11-17 березня), Нью-Йорку (17-18 березня), Стемфорді (19-20 березня), Рочестері (20-24 березня), Маямі (25-28 березня) та Сант Петерсбургу (28-30 березня). Супроводжувати Владику Богдана буде п. Мирослава Роздольська, керівник закордонного відділу інформацийно-фінансового забезпечення будівництва Патріаршого центру, та дует “Писанка”. Оксана Савчук та Іван Кавацюк спеціально прилетіли з України, щоб своїм талантом спричинитися до збору коштів на будівництво собору.

“Цей візит має потрійну мету: передусім його завдання підтримувати і скріплювати єдність наших парафій у США із матірною землею. Видимим символом цієї єдності є Патріарший собор у Києві, який ми всі разом, спільними зусиллями будуємо. Звідси випливає друга мета – популяризувати цю ідею серед всіх наших вірних по цілому світі. А третя мета, яка також пов’язана із собором – подякувати усім жертводавцям, які вклали свою лепту у будівництво нашого спільного храму та заохотити усіх взяти участь у збірковій акції, яка проходить в Україні, розпочалася в Італії і буде проводитись у США. Її назва: ” Моя «цеголка» на будівництво Патріаршого собору “, – для Департаменту інформації розповів Владика Богдан.

Зустрічі у парафіях будуть проходити за приблизно однаковим сценарієм: перегляд фільму про будівництво Патріаршого центру “Собор єднає усіх”, слово Владики Богдана, яке буде супроводжуватися показом слайдів, запитання-відповіді, концерт дуету “Писанка” та перегляд фотовиставки про основні етапи будівництва.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.