В УГКЦ з нагоди Року християнського покликання триватиме неперервна молитва. 22.08.2008

Неперервна молитва за покликання проходитиме в двох архиєпархіях, восьми єпархіях та двох екзархатах УГКЦ, розташованих на території України. Єпископи, священики та миряни молитимуться за поглиблення розуміння та значення християнського покликання в житті кожної людини. Молитовна естафета завершиться 11 січня 2009 року.

За повідомлення секретаря Комісії соціальної комунікації УГКЦ о. Павла Худа, практика творення безперервної молитви в парафіях започаткована 2003 року у Стрийській єпархії. Тоді у єпархії молилися за родини, адже 2003 рік був проголошений Роком родини. Згодом ця ініціатива була перейнята іншими єпархіями УГКЦ, і, відповідно до теми року, в греко-католицьких парафіях України відтак молилися за прославу Митрополита Андрея та Патріарха Йосифа (2004 рік), за захист духовного світу дитини (2006 рік) тощо.

Цього року в кожній єпархії молитва триватиме від півтора до трьох місяців. Від 3 січня до 15 березня 2008 року за християнські покликання моляться в парафіях Львівської архиєпархії. У Стрийській єпархії безперервна молитва триватиме з 8 лютого до 15 квітня. Від 7 березня до 21 травня безперервно молитимуться в Коломийсько-Чернівецькій єпархії, а від 18 червня до 10 серпня – в Тернопільсько-Зборівській єпархії.

В парафіях Івано-Франківської єпархії за покликання молитимуться від 24 липня до 17 жовтня; Сокальсько-Жовківській єпархії – від 21 вересня до 22 листопада; Бучацькій – від 27 жовтня до 15 грудня. У Мукачівській єпархії безперервна молитва проходитиме з 14 листопада до 20 грудня; Одесько-Кримському екзархаті – з 2 до 10 грудня; Донецько-Харківському екзархаті – з 7 до 24 грудня.

Молитва за покликання завершиться у Київській архиєпархії. Тут вона триватиме від 25 грудня 2008 року до 11 січня 2009 року. Очікується, що на завершення Року християнського покликання єпископат УГКЦ видасть звернення, в якому окреслить засади здійснення свого покликання кожною людиною.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.