В Інтернеті розпочато створення електронної бази даних про жертводавців Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. 13.02.2008

У ці дні на веб-сторінці Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві (www.kyivsobor.ugcc.org.ua) розпочато внесення даних про усіх жертводавців, хто придбав «цеголки» в рамках акції «Моя «цеголка» на будівництво Патріаршого собору». Відтепер усі, хто взяв участь у цій акції, зайшовши у спеціально створений розділ «Цеголки», має можливість знайти себе, задавши для пошуку серію і номер, або ім’я і прізвище, або місцевість, які були зазначені на основній та відривній частині «цеглинок». Крім того, зайшовши на веб-сторінку Патріаршого собору, відтепер можна побачити кількість внесених у базу «цеглинок» і яку суму за них зібрано (станом на сьогодні внесено дані про 772 «цеглинки», за які зібрано 101 520 грн). Рівно ж можна взяти участь у запропонованих опитуваннях на тему «цеголок».

Владика Богдан (Дзюрах), голова Наглядової ради будівництва собору, коментуючи ідею та призначення відривної частини, яку має кожна «цеголка», сказав: «Ми хочемо наголосити, що для нас пожертва не повинна залишатися безіменною. Кожна пожертва має своє призначення і кожна походить від конкретного жертводавця. Звичайно, даючи свою посильну пожертву на таке богоугодне діло як побудова храму, кожна віруюча людина не чекає на подяку від людей, а сподівається передусім на Божу нагороду. Але водночас, як людина, хоче і має право знати, що кошти дійшли за призначенням та були добре використані. Ми хочемо, щоб кожна пожертва – чи найбільша, чи найменша – була записана не тільки у Бога на небі, а й на землі. Тому закладаємо електронну базу даних, а також спеціальну книгу жертводавців, яка зберігатиметься при соборі разом з відривною частиною «цеголок». Іншим нашим бажанням і обов’язком є молитися за жертводавців і просити про щедрі Божі ласки, які Він дарує кожному, хто вміє ділитися своїми статками».

Довідка

Восени 2007 року та взимку 2008 року, з метою збору пожертв для будівництва Патріаршого собору Воскресіння Христового у м. Києві, в Україні проведено збіркову акцію. Головний спосіб отримання необхідних коштів – розповсюдження спеціальних «цеголок» номіналом 10, 20, 50, 100, 500 та 1000 грн, придбавши які жертводавець вносить свій посильний вклад у спільну велику справу. Особливістю «цеголок» є спеціальна відривна частина, яка із внесеними даними про особу жертводавця передається на молитву до Патріаршого собору. Весною 2008 року подібну акцію із розповсюдження спеціальних «цеглинок» на будівництво собору буде проведено в Італії та США.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.