«Різдвяна свічка» – це рука допомоги потребуючій дитині

З початком Різдвяного посту Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» (www.caritas-ua.org) розпочинає щорічну всеукраїнську благодійну акцію «Різдвяна свічка», зібрані кошти від якої йдуть на допомогу соціально-незахищеним дітям. З благословення Блаженнішого Любомира, акція охоплює всі єпархії і екзархати Української Греко-Католицької Церкви в Україні та деякі громади закордоном.

«Висловлюючи подяку тим, у кого в минулі роки на Різдво горіла свічка з написом „Різдвяна допомога дітям”, щиро запрошуємо всіх до участі у цій благородній справі. Кожен, хто у Святвечір запалить на святковому столі таку свічку, допоможе запалити вогник надії у дитячих серцях.» – сказала координатор акції пані Лідія Ковальська, директор благодійного фонду «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ».

Акція полягає у розповсюдженні, в першу чергу через парафії, спеціально виготовлених свічок. Цьогорічні свічки мають ще й ту особливість, що виготовлені вони у майстерні БФ «Карітас – Львів УГКЦ», у якій працюють особи з інтелектуальними функціональними обмеженнями.

За зібрані пожертви організації «Карітас» надають допомогу потребуючим дітям (сиротам, напівсиротам, дітям вулиці, дітям з неблагополучних та багатодітних родин), допомагають в їх лікуванні та оздоровленні, організовують літні табори. Усі ці заходи – це, передусім, можливість показати дітям, що Бог їх любить, що є хтось, хто ними цікавиться і про них піклується.

«Дана акція несе окрім того і дуже важливі для Церкви виховні функції – з одного боку вона пропагує та заохочує до милосердя, співчуття, жертовності, а з другого боку вона згуртовує, єднає людей, і таким чином формує церковну спільноту» – розповів священик Андрій Нагірняк, референт з соціальних питань Секретаріату Верховного Архиєпископа УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.