Синод Єпископів УГКЦ із вдячністю взяв до відома пропозиції Патріаршого Собору УГКЦ 2007 року

«Ми бажаємо бачити два документи: один документ звернений до «дорослих» членів нашої Церкви: батьків, духовенства, катехитів, вихователів на тему християнського виховання молоді, а другий документ, який має бути більш об’ємним, звернений безпосередньо до молоді. У ньому ми хочемо, на основі тих потреб, які молодь сама висловила у резолюціях Патріаршого Собору УГКЦ, допомогти молодим людям якнайкраще використати час їхньої молодості у підготовці до зрілого життя», – прокоментував Блаженніший Любомир, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, 3 пункт Постанов Патріаршого Синоду Єпископів УГКЦ, що відбувся у Філадельфії (США) від 27 вересня до 6 жовтня 2007 року. У тексті постанови сказано: «Із вдячністю взяти до відома пропозиції Патріаршого Собору УГКЦ 2007 року, присвяченого питанням молоді, та створити комісію у складі: Владика Давид (Мотюк) та Владика Ярослав (Приріз) – для опрацювання способу втілення їх у життя».

«Багато з того, що було обговорено під час Собору, вже здійснюється, але ми хочемо, щоб це робилося більш широко та ефективно, щоб ті добрі справи стали добром цілої Церкви. Думаю, що ці два документи мають стати певним дороговказом, – не відкриваючи новий світ, немов би нічого не діялося дотепер, – а щоб упорядкувати та заохотити добрі ініціативи реалізовувати усюди, де це можливо», – продовжив Предстоятель УГКЦ.

У IV сесії Патріаршого Собору Української Греко-Католицької Церкви «Молодь у Церкві III тисячоліття» (Київ, 13-17 серпня 2007 року) брали участь делегати з України, Росії, Казахстану, країн Центральної і Західної Європи, Сполучених Штатів Америки, Канади, Бразилії, Аргентини та Австралії. Цей захід дав унікальну нагоду зустрітися та обговорити стан роботи з молоддю у нашій Церкві і план практичних заходів та запропонувати Синоду Єпископів спільні відповіді на «знаки часу», що їх ставить сьогодення.

На пленарних засіданнях і під час роботи в групах делегати Собору – єпископи, священики, монахи й монахині, представники молоді з усіх єпархій нашої Церкви, – відповідаючи на заклик Блаженнішого Любомира, щоб Собор «не залишився на папері», обговорили становище молоді в Україні та на поселеннях і спланували невідкладні заходи для забезпечення належної душпастирської опіки молоді. Відповідно до Статуту Патріаршого Собору вони запропонували 23 резолюції, які були передані владикам, членам Патріаршого Синоду і відтак було створено комісію у складі Владик Давида (Мотюка) та Ярослава (Приріза) для опрацювання способу втілення їх у життя.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.