Нововисвячені єпископи УГКЦ взяли участь у спеціальному курсі в Римі

Від 17 до 25 вересня у Римі проходить курс для нововисвячених католицьких єпископів, що його кожного року організовує Конгрегація в справах єпископів при Римському Апостольському престолі. Цього року разом зібрані біля 110 нових архиєреїв. Серед них шість владик Української Греко-католицької Церкви: Владика Діонісій (Ляхович), Єпископ-помічник Верховного Архиєпископа, Владика Богдан (Дзюрах), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, Владика Ярослав (Приріз), Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, Владика Іван (Бура), Єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії, Владика Мирон (Мазур), Єпископ-помічник Куритибської єпархії та Владика Кен (Новаківський), Єпарх Нью-Вестмінстерський.

Мета курсу – ознайомлення єпископів із функціонуванням структур Святого Престолу, його конгрегаціями, комісіями та апостолятом. Впродовж цих днів єпископи мають нагоду познайомитися із різними ділянками праці та служіння: благодійницькою, освітянською, видавничою, розважити над актуальними викликами часу і ролі Церкви та єпископату в сьогоденні, – повідомили у Пресовій службі Апостольського Візитатора УГКЦ в Італії.

У четвер, 20 вересня, з ініціативи пані Тетяни Іжевської, яка від березня цього року є Послом України до Ватикану, в гостинних залах готелю «Колумбус» було відзначено День Незалежності України. Серед запрошених Посольством України при Святім Престолі гостями на вечорі були присутні члени дипломатичного корпусу, акредитовані при Ватикані, представники Курії Апостольської Столиці, ректори та представники семінарій, професори університетів та інші посадові особи українського уряду та Церкви. Своєю присутністю вечір звеличили наші нововисвячені єпископи (див. фото).

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.