У Києві завершив свою роботу Патріарший Собор УГКЦ

IV сесія Патріаршого Собору проходила в Пущі-Водиці під Києвом від 13 до 17 серпня 2007 року. Тема Собору: «Молодь у Церкві третього тисячоліття». На Собор прибуло сто вісімдесят делегатів із тринадцяти країн світу з усіх єпархій УГКЦ з України, Західної Європи, Австралії та Америки, а також Росії і Казахстану.

Урочисте відкриття Собору відбулося 13 серпня 2007 року молебнем до святого рівноапостольного Володимира на Володимирській гірці у Києві. В такий спосіб Українська Греко-Католицька Церква не тільки відзначила чергову річниці хрещення України, але й підкреслила, що вона є Церквою Київської традиції, що бере свій початок від 988 року, з часу хрещення Київської Русі.

Урочисте відкриття IV сесії Патріаршого Собору продовжилося в приміщенні Українського дому, що на Європейській площі Києва. Із привітальними словами до учасників Собору звернулися Глава УГКЦ, представники християнських Церков і релігійних організацій в Україні та органів державної влади.

Кожен день Собору був присвячений окремій темі: покликання молоді та сучасний стан, молодіжне душпастирство, способи його реалізації та структури молодіжного апостоляту. Виголошено десять доповідей та дванадцять співдоповідей. Наймолодший учасник Собору (16 років) приїхав з Одесько-Кримського екзархату. Найстаршому учаснику, який походить з Канади, на час проведення Собору виповнилося 75 років.

Під час Собору діяло шість секцій: духовна формація і моральне виховання; соціальні проблеми та соціальне служіння; освіта та академічне душпастирство; молодіжні християнські організації, рухи та спільноти; молодь в парафії, військове та медичне капеланство; міжконфесійний діалог – сучасний виклик молоді. В кожній секції було опрацьовано відповідні пропозиції, які винесли на розгляд делегатів Собору.

На завершення IV сесії Патріаршого Собору УГКЦ відбулося підсумкове пленарне засідання, на якому було прийнято Соборову резолюцію. На урочистому закритті Собору 17 серпня 2007 року до його учасників звернувся Глава УГКЦ, після чого він урочисто проголосив IV сесію Патріаршого Собору закритою.

Прес-центр Патріаршого Собору УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.