Комітет по збору коштів для будівництва Патріаршого собору провів семінар-тренінг

11 – 12 травня 2007 року у приміщенні Реколекційного центру курії Львівської архієпархії (Львів-Брюховичі) відбувся семінар-тренінг «Організація та проведення збірки на будівництво Патріаршого собору у місті Києві». У семінарі взяли участь Преосвященний Владика Богдан (Дзюрах), голова Наглядової ради будівництва Патріаршого собору, о. Роман Небожук, керівник Комітету по збору коштів, керівники та секретарі профільних комітетів у єпархія і екзархіях Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, п. Богдан Сенчук, який був модератором першого дня семінару-тренінгу та о. Ігор Яців, модератор другого дня.

Як відтак у вступному слові зазначив о. Роман Небожук, семінар мав таку мету:

• познайомитись і створити спільноту;

• навчитися;

• отримати від учасників зворотній зв’язок (почути про позитивний та негативний досвід у справі збору пожертв);

• систематизувати працю по збору коштів.

«Будова собору є виявом віри, адже громада, яка не вірить, ніколи не буде будувати храму», – наголосив Владика Богдан, промовляючи до учасників семінару. Крім того голова Наглядової ради будівництва Патріаршого собору подякував всім за участь у семінарі, адже, за словами владики, це висловлює усвідомлення кожного, що собор є один для всіх, а ми є одною Церквою.

Після цього у теоретичному та практичному напрямках було розглянуто організаційно-фінансовий блок питань. Другий день семінару був присвячений висвітленню питань інформаційного та молитовного (адже будівництво храму є справою Божою і без Господнього благословення цього не вдасться здійснити) забезпечення будівництва Патріаршого собору та підведенню підсумків.

Наступна загальна зустріч Комітету по збору коштів відбудеться 3 липня 2007 року у Києві.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.