Митрополит Львівський зустрінеться із студентською молоддю

У День студента, 17 листопада, з ініціативи Центру студентського капеланства у Великій сесійній залі Львівської міської ради (пл. Ринок, 1) о 16.00 год. відбудеться зустріч із митрополитом Львівським УГКЦ владикою Ігорем.

«Тепла зустріч із Митрополитом» – така тема цьогорічної зустрічі, яка має на меті закликати та надихнути до живого спілкування студентську молодь і духовенство. Під час зустрічі обговорюватимуть соціальні питання, проблеми духовності, дошлюбної чистоти, корупції та ситуації в Україні і інші актуальні для студентів теми.

Організовує захід центр студентського капеланства УГКЦ спільно з Управлінням внутрішньої політики Львівської міської ради та громадськими організаціями і об’єднаннями.

«Цього року у День студента маємо намір запропонувати іншу альтернативу відзначення цього дня для студентів міста Львова. Бо, на жаль, сьогодні молодь святкує цей День переважно у нічних клубах. Нам хотілося б показати, що День студента можна відзначати по-іншому, у духовному, інтелектуальному і комунікативному форматі. А не просто розважатися з алкоголем» – розповів голова Центру студентського капеланства УГКЦ о. Юрій Остапюк.

«Зараз така ситуація в Україні, що я б радив усім у День студента особливо пом’янути наших хлопців-героїв, які теж були студентами і цей день присвятити не дискотекам і гучним забавам, а відвідувати такі культурні місця, де можна спокійно, в мирі відзначити це свято і згадати своїх однолітків»- додав о. Юрій.

На святкування організатори запрошують усю студентську молодь міста.

http://velychlviv.com/den-studenta-u-novomu-formati/

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.