Молитва за єдність християн у храмі Святого Василія Великого

20 січня, відповідно до програми 46-го Тижня молитов за єдність християн, у храмі Святого Василія Великого Блаженніший Святослав (Шевчук) очолив екуменічний Молебень.

храм Святого Василія Великого
храм Святого Василія Великого

Із Предстоятелем УГКЦ молилися: Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольській нунцій в Україні, Архиєпископ Григоріс (Буніатян), Глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви, а також духовенство різних конфесій.

Пригадуємо, що Тиждень молитов за єдність християн традиційно триває в усьому світі від 18 до 25 січня. Головною темою його роздумів і гаслом стали слова з книги пророка Міхея: «Чого очікує від нас Господь?» Тема, запропонована християнами Індії, зокрема Християнським студентським рухом і Загальноіндійською католицькою федерацією університетів, була опрацьована Світовою радою Церков та Папською радою у справах єдності християн.

Слід відзначити, що днями президент Папської ради зі сприяння християнській єдності кардинал Курт Кох в інтерв’ю для Радіо Ватикану з нагоди Тижня молитов за єдність християн відзначив: «Екуменізм – це не просто справа дипломатії або політики: це питання віри. І тим, що нас об’єднує найбільше, є таїнство Хрещення, визнане всіма, і Апостольське сповідання віри».

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.