Молитва на львівському Майдані. День 23-й.

Як і в попередні дні,  на львівськомуМайдані 13 грудня, в день св. апостола Андрія, знову звучала молитва за мир і спокій у нашій країні, за те, щоб ніч, що гряде, була спокійною на Майдані у Києві. Молебень до Богородиці очолив о. д-р Євген Станішевський, викладач і духівник Львівської духовної семінарії.

“Тільки що ми піднесли нашу молитву до Господа, до Богородиці. І саме це хотів, щоб ми разом вчинили”, – сказав після молебня проповідник. Він зосередив свою духовну науку на вмінні слухати. “Сьогодні наш Глава Церкви Блаженніший Святослав сказав  одну дуже важливу річ: ми часто говоримо, але не вміємо слухати. І сьогодні відбувається саме таке. Не чує влада того, що говориться на майдані. Не чує і не хоче чути. Тому просимо Богородицю, яка є тим еталоном людини, яка вміла слухати, яка слухала Боже слово, розважала над ним, яка замислювалася над тим, що говорить Господь.  Сьогодні Бог промовляє через тих людей, які вийшли показати свою гідність в тому, що вони не хочуть насилля, що вони поважають людське життя, що вони здатні сказати своє слово за тих, хто були немочними і беззахисними тої ночі перед “Беркутом”.

o. Євген Станішевський

Духовна наука о. Євгена Станішевського

“Молімо Богородицю, щоб вона справді зворушила серця, відкрила вуха для слухання одні одних”, – закликав священик. “Особливо в цей момент, коли в Київ привезли багатьох людей  з тих місцевостей, де вони чують лиш те, що їм пропонується на місцевих телебаченнях, де говорять тільки те, що “потрібно” чути тим людям. Дуже часто вони абсолютно не розуміють того, що відбувається на майдані. Дай Боже, аби завтра вони дійшли до пізнання правди. Сказав Ісус:  “Пізнай Правду і вона тебе звільнить”. Тому стараймося пізнавати правду, говорити правду один одному, бо тільки тоді людина є вільна. Той, який починає брехати, є завжди невільником, бо він тоді попадає під владу сатани.  Бог, який є Правдою, який про себе сказав “Я є Правда, дорога і життя”, Він нас всіх закликає говорити правду одне одному. Тоді будемо людьми,  Божими людьми, які хочуть будувати  в Україні справді гідну державу, засновану на Божому слові і Божому законі. Помагай нам в тому Господи!”, – завершив о. Євген Станішевський.

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.