Міністерство культури має намір поглиблювати співпрацю з Всеукраїнською Радою Церков

Міністр культури Леонід Новохатько відзначив важливість державно-конфесійного діалогу, який провадить Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, та заявив про намір Міністерства посилювати співпрацю з релігійною громадськістю.

Про це він повідомив глав релігійних об’єднань під час засідання ВРЦіРО, яке відбулося 26 листопада 2013 року у Будинку митрополита Собору св. Софії, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Зокрема, Леонід Новохатько наголосив на необхідності продовження діяльності Робочої групи з підготовки законопроектів у сфері свободи совісті, утвореної при Мінкультури у лютому 2011 року.

Міністр також представив членам ВРЦіРО новопризначеного директора Департаменту у справах релігій і національностей Михайла Мошколу.

Під час зустрічі глави конфесій обговорили законодавчі ініціативи у Верховній Раді, які потребують підтримки з боку релігійної громадськості. Напередодні ВРЦіРО надіслала до спікера парламенту звернення із  переліком законопроектів, спрямованих на вдосконалення нормативного регулювання духовного і соціального служіння релігійних організацій.

У засіданні взяв участь голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький, який повідомив присутніх про ініціативи Комісії щодо захисту дітей в інформаційному просторі та морального оздоровлення суспільства.

На завершення Головуючий у Раді єпископ В’ячеслав Горпинчук повідомив, що згідно Положення про ВРЦіРО відтепер головування переходить до Української Православної Церкви (в єдності з Московським патріархатом).

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.