Конкурс образотворчого мистецтва в’язнів в Одесі

16 липня 2013 року о 15:00 у приміщенні Одеської кірхи (Центрального Лютеранського катедрального собору України Святого Петра і Павла), на вул. Новосельського, 68, відбудеться презентація виставки-конкурсу образотворчого мистецтва в’язнів «Переображення Господньою любов’ю».

На презентації представлять етапи підготовки конкурсу та соціальні аспекти цієї мистецької події, яка проходитиме в Києві у Музеї Івана Гончара в серпні 2013 року. Запрошені мас-медіа, представники міської державної адміністрації, громадськості міста, обласного управління Державної пенітенціарної служби України, Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».

«Через образотворче мистецтво відбувається найбільш людяний діалог громадянського суспільства для подолання мурів відчуження і щирого порозуміння, – ділиться один з організаторів конкурсу тюремний капелан Костянтин Пантелей, – такі події здатні змінити його найкраще, починаючи з нас самих».

У світі понад 10 млн в’язнів. Україна – на 11 місці за абсолютною кількістю позбавлених волі у світі та на 2 місці в Європі. Презентація проводиться з метою інформування про майбутню виставку-конкурс та важливість процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися в місцях позбавлення волі. У соборі будуть експоновані деякі твори в’язнів із різних країн світу з Віденського міжнародного конкурсу 2009 року.

Організатори:

Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви
Благодійний фонд «Карітас-Київ»,
Державна пенітенціарна служба України,
Фонд Андрея Шептицького,
Національна Спілка художників України,
Музей Івана Гончара

Відповідальна особа: ієрей Костянтин Пантелей, моб.: 098 422 9 221; e-mail: panteley@ukr.net

ієрей Костянтин Пантелей,
керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства
в пенітенціарній системі України

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.