Карітас-Львів відвідала делегація Фонду Мара з Нідерландів

Члени Фонду Мара (Mara Foundation) приїхали у Львів, щоб ознайомитись з гуманітарними організаціями та ініціативами, які допомагають переселенцям із Східної України та Криму.

Ознайомчий візит в Україну, з 7 до 10 травня,  для своїх колег з Нідерландів організував Фонд Генрі Науена. Фонд Мара з Амстердама цього року має намір допомагати переселенцям і збирає інформацію про те, яким чином їм ефективно долучитись до праці, зокрема, освітніми послугами чи гуманітарною допомогою. Фонд хоче сфокусуватись на освіті для дітей. Наступний візит в Україну планується в серпні. Тоді привезуть комп’ютери, англійські книги, шкільні сумки, а також іншу допомогу, яку нададуть жертводавці з Нідерландів.

У Фонді Карітас-Львів члени делегації Mara Foundation поспілкувались з керівниками проектів, довідались більше про специфіку роботи Карітасу,  а також розповіли про діяльність свого Фонду. Гості відвідали молодіжний соціальний центр, кризовий центр «Діти вулиці», їдальню, кімнати для ігор, спальні, дитячий майданчик.

Фонд Мара був заснований студентами у 1993 році у відповідь на війну в колишній Югославії. Його фінансово підтримують більше 200 донорів. Завдяки спонсорам, були підтримані різні проекти в Албанії, Боснії і Герцеговині, Косово, Румунії, Сербії, Хорватії, Македонії та Чорногорії. Протягом 20 років Мара Фонд допомагає людям в балканських країнах, які з політичних та економічних причин мають обмежений доступ до основних базових потреб, таких як освіта та охорона здоров’я. Цього року Мара Фонд Амстердам вперше йде в Україну для підтримки біженців зі Сходу та Півдня.

http://caritas-lviv.org/

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.