Голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання взяла участь у роботі Генеральної асамблеї Комітету католицької освіти Європи

10-11 жовтня 2014 у Парижі пройшла Генеральна асамблея Комітету католицької освіти Європи, в роботі якої взяла участь с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, що є постійним представником України в цьому Комітеті. Про це повідомили в Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання.

У програмі перебігу заходу розглядалися питання відзначення ювілеїв:  40-річчя існування Комітету та 50-ї річниці Декларації християнського виховання Другого Ватиканського Собору. Слід відзначити, що саме на основі християнських цінностей віри, надії, християнської любові, справедливості  40 років тому було створено цей Комітет католиками – представниками п’яти країн Європи.

Особливу увагу було присвячено вихованню міжкультурного діалогу, темі якій присвячений документ Конгрегації католицької освіти.

Сестра Христофора на прохання Генерального секретаріату Комітету ознайомила членів Асамблеї з ситуацією в Україні стосовно  перебігу воєнного конфлікту та ситуації освітніх інституцій у цьому регіоні. Генеральний секретар Гі Шелдершлах поцікавився тим, як проходить в Україні процес реформування та чи створюються нові освітні рамки, які б передбачали відповідні умови функціонування католицьких шкіл.

Представники європейських країн висловили солідарність та запевнили молитовну підтримку Україні.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.