Глави Східних Церков обговорюватимуть ситуацію на Близькому Сході

21 листопада 2013 р. відбудеться зустріч Патріархів та Верховних Архиєпископів Східних Церков зі Святішим Отцем Франциском Папою Римським, що буде присвячена ситуації в Сирії, Іраку та на Близькому Сході. Про це повідомив Кардинал Леонардо Сандрі, Префект Конгрегації Східних Церков, у своїй промові з нагоди початку нового навчального року в Папському Східному Інституті.

Зустріч запланована в контексті Пленарної асамблеї Конгрегації для Східних Церков, яка відбуватиметься від 19 до 22 листопада на тему: «Східні Католицькі Церкви – 50 років після Другого Ватиканського Собору». Папа Франциск, за словами кардинала Сандрі, вирішив повторити подібну зустріч, яка відбувалася вперше у 2009 році, коли Вселенський Архиєрей Венедикт XVI зібрав Глав Східних Церков на зустріч у Ватикані.
Як і тоді, розпочавши та завершивши свої роздуми молитвою, так і тепер передбачається провести плідну розмову та застановитися над обставинами, в яких живуть вірні в Сирії, Іраку, Єгипті, на Святій Землі та на теренах інших країн, де присутні діаспорні громади східних християн. Таким чином, як зауважив Префект Конгрегації для Східних Церков, ця зустріч буде свідченням того, що доля християн східного обряду «лежить на серці цілої Церкви».

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.