Глава УГКЦ зустрівся із молоддю Донецька 14.05.2012

У рамках душпастирського візиту до Донецько-Харківського екзархату Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, 14 травня 2012 року зустрівся із молоддю Донецька. Предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви привітало понад 200 молодих донеччан.

Зустріч відбулася в каплиці Молодіжного центру парафії УГКЦ Зіслання Святого Духа. На початку Глава Церкви уділив благословення молодим батькам та їхнім діточкам. Після привітального слова Блаженнішого Святослава кожен присутній міг поставити йому запитання. Варто зазначити, що найбільше питань стосувалися духовних тем. Зокрема, молоді люди хотіли більше дізнатися про християнську віру, молитву, зокрема про особисту молитву Блаженнішого, розпізнавання покликання до монашого життя та інших духовних життєвих шляхів тощо.

«Найбільш приємно мене вразили ви – люди Донбасу»,- сказав Глава УГКЦ відповідаючи на запитання щодо його особистих вражень від візиту до екзархату. Підкресливши щирість і відкритість місцевих мешканців, Блаженніший Святослав  пригадав також роки своєї служби в армії, яка проходила в Луганську.

Наприкінці зустрічі, прощаючись з із Главою УГКЦ, молодь отримала його особливе благословення, співаючи многоліття на церковному подвір’ї.

Повідомляємо, що 15 травня 2012 року Глава УГКЦ відвідає з душпастирським візитом м. Луганськ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.