Глава УГКЦ завершив перший пастирський візит до Канади

У неділю, 10 червня, в катедральному храмі Святого священномученика Йосафата в м. Едмонтоні (Канада) Блаженніший Святослав у співслужінні з Владикою Давидом (Мотюком) та духовенством єпархії відслужив Архиєрейську Божественну Літургію, яка стала завершальним Богослужінням першого пастирського візиту Глави УГКЦ до Канади й, зокрема, до Едмонтонської єпархії. Про це департаменту інформації повідомила с. Еммануїла Харишин, СНДМ.

У проповіді Глава УГКЦ поділився роздумами про покликання як «вияв особливих відносин між людьми та Христом, який приходить у їхнє щоденне життя та перемінює його на місію». «Сьогодні Христос кличе кожного з нас йти за Ним і ділитися тими дарами, які ми отримали від Нього, та продовжувати Його справу у світі», – підсумував очільник УГКЦ.

Під час Богослужіння Предстоятель УГКЦ привітав Владику Давида (Мотюка) з 10-літнім ювілеєм його єпископської хіротонії та вручив йому пам’ятну грамоту.

Своєю чергою Владика Давид подякував Блаженнішому Святославу за його пастирський візит до Едмонтонської єпархії, за слова підтримки та заохочення, кажучи: «Ваша роль, як Батька та Глави Української Греко-Католицької Церкви, є джерелом та символом єдності. З давніх часів Патріарх був тим, хто здійснював керівництво та мав авторитет, як голова великої родини. Цей образ батька ми використовуємо сьогодні, коли вітаємо вас, як Батька, що єднає у вірі свою родину по цілому світі та провадить нас на шляху до святості».

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.