Глава УГКЦ закликав молитися за тих, хто чинить нам кривду

Блаженніший Святослав (Шевчук), Отець і Глава УГКЦ, 16 березня вранці очолив Архиєрейську Божественну Літургію в соборі Святої Софії в Римі. Він закликав християн у час Великого посту до усильної молитви «за ворогів і за всіх, хто сьогодні кривдить український народ і говорить про нас неправду».

Разом із Предстоятелем УГКЦ молилися: владика Діонісій (Ляхович), Апостольський візитатор для українців греко-католиків Італії та Іспанії, члени ректорату Українського папського інституту Святої Покрови, представники монаших чинів і згромаджень, які знаходяться в Римі.

Коментуючи уривок євангельського читання Неділі про розслабленого, Блаженніший Святослав наголосив, що саме «гріх робить людину “розслабленою” та немічною, однак Ісус Христос є тим Словом прощення, яке Отець посилає до кожного з нас. Тільки в Ньому через святе таїнство Покаяння ми отримуємо відпущення гріхів».

Проповідник зауважив, що сьогодні «невипадково Бог говорить нам про прощення». Глава УГКЦ закликав усіх до усильної молитви за ворогів: «Молімося за тих, хто нас переслідує, адже бути християнином – означає бути носієм прощення».

Нагадаємо, що цими днями Блаженніший Святослав перебуває в Римі з офіційним візитом до Ватикану, щоб зустрітися з Папою Франциском. Приватна аудієнція відбудеться 17 березня.

Прес-служба Товариства «Свята Софія»

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.