Глава УГКЦ відвідав Борислав

Блаженніший Святослав приїхав у Борислав на Львівщину на запрошення єпископа Самбірсько-Дрогобицького владики Ярослава (Приріза) та міського голови Борислава Володимира Фірмана з нагоди святкування 625-літнього ювілею міста.

наріжний камінь під будівництво храму Пресвятої Богородиці
наріжний камінь під будівництво храму Пресвятої Богородиці

Блаженніший відвідав Бориславський медичний коледж, в якому він навчався в 1985-89 роках. Тут він зустрівся з викладачами та студентами. Востаннє Блаженніший Святослав відвідував медичний коледж  з нагоди  60-літнього ювілею закладу, тоді ще як  ректор Львівської духовної семінарії.

Опісля Глава УГКЦ освятив наріжний камінь під будівництво храму Пресвятої Богородиці на вул. Куліша. На цому місці вже є   каплиця, де відбуваються регулярні богослужіння.

Блаженніший Святослав провів прес-конференцію у міському будинку культури. Тут можете прослухати повний запис прес-конференції.

Глава УГКЦ взяв також  участь в урочистій академії та концерті духовної музики, які присвячені 120-річчю з дня народження Патріарха Йосипа (Сліпого).

22 грудня о 11.00 год. Блаженніший Святослав відслужить Божественну Літургію у бориславському храмі св. Анни. Після завершення Літургії Глава УГКЦ освятить наріжний камінь під будівництво церкви на вул. Коваліва.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.