Глава УГКЦ відбув до США на Національний молитовний сніданок

Сьогодні, 4 лютого 2014 року Божого Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-католицької Церкви на запрошення комісії Конгресу Сполучених Штатів Америки відбув до Вашингтону для участі в 62-му Національному молитовному сніданку з членами Конгресу та Президентом Сполучених Штатів.

«Щорічно, члени Конгресу і Президент Сполучених Штатів в єдності з іншими урядовцями, лідерами зі всієї території США, дипломатичною спільнотою та друзями, такими як Ви з більш ніж 140 країн, збираються для ділення в дусі дружби шляхом молитви і подяки. Ця зустріч є тим часом, коли ми можемо забути про наші розбіжності і намагатися побудувати та зміцнити відносини за допомогою нашої любові до Бога і піклуватися один про одного» – сказано у офіційному запрошенні на ім’я Блаженнішого Святослава від Конгресу Сполучених Штатів Америки.

Як відомо, починаючи з 1953-го року, кожного першого четверга лютого політична еліта Сполучених Штатів на чолі з Президентом збирається на Молитовний сніданок. Ця подія організована з метою надати унікальну можливість політичним, громадським та бізнес-лідерам зібратися разом і налагодити контакти. Національний молитовний сніданок відбувається в одному з фешенебельних готелів Вашингтона. З часу його заснування, участь у сніданку брали усі президенти Сполучених Штатів.

Окрім самого молитовного заходу у програмі перебування Блаженнішого у США передбачено низку зустрічей з державними службовцями та політикумом цієї країни, а також пастирські зустрічі та богослужіння з багаточисельними вірними УГКЦ в цій країні.

За словами Марка Розел, викладача університету Джорджа Мейсона та редактора книги про роль релігії у житті американських президентів: «Національний молитовний сніданок відображає культуру Сполучених Штатів, де кількість віруючих зростає, а не навпаки. І люди прагнуть мати президента із сильною вірою, їм подобається, що президент бере участь у публічних заходах із виявленням релігійності та віри».

У Сполучених Штатах співіснує багато релігій. Тож, каже Марк Розел,  національний молитовний сніданок нагода для президента проявити свою релігійність, не ображаючи представників інших конфесій.

За матеріалами Української служби Голосу Америки

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.