Глава УГКЦ: «Той, хто використовує зброю проти людей, свідомо обирає шлях вбивці…»

«Киньте зброю! Кожен, хто тримає сьогодні в руках зброю, стає на небезпечний шлях, бо той, хто навмисне її вживає, свідомо обирає шлях убивці. Тому найгірше, що ви можете сьогодні робити, – це брати зброю до рук», – закликав Блаженніший Святослав (Шевчук) під час ефіру на телеканалі «1+1».

Глава Церкви зазначив, що Церква ніколи не підтримує якоїсь однієї партії, проте вона завжди є з народом. Коли ж мова йде про євроінтеграційні прагнення українського народу, які вивели людей на Майдан, то це підтримали всі Церкви. «Пригадую, як у вересні минулого року ВРЦіРО видала окреме Звернення до українського народу з приводу європейських вартостей, а згодом усі представники різних Церков зустрілися з високопосадовцями ЄС. Ми – ті, які представляємо 75 відсотків українського народу, повідомили їх про євроінтеграційні прагнення нашого народу», – вів далі Блаженніший Святослав.

Він також повідомив, що 19 лютого відбулося екстрене засідання ВРЦіРО. Під час цього засідання очільники українських Церков обговорили дальші кроки і скерували цілу низку листів до представників влади, зокрема до Президента і депутатів ВРУ. «Ми одностайно засуджуємо вбивства і кровопролиття. Проте ми не маємо прямого зв’язку з чинною владою», – наголосив  Глава УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.