Глава УГКЦ став членом Папської Ради сприяння єдності християн

У вівторок, 12 червня 2012 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Венедикт XVI призначив Блаженнішого Святослава Шевчука, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, Главу Української Греко-Католицької Церкви, членом Папської Ради сприяння єдності християн, повідомляє Радіо “Ватикан”.

До складу цього організму Апостольської Столиці також призначено Ризького архиєпископа Збігнєва Станкевіча, Секретаря Конгрегації Євангелізації Народів архиєпископа Савіо Гон Тай-Фай, єпископа Реґензбурґського Ґергарда Людвіґа Мюллера (Німеччина) та єпископа Саскатунського Дональда Джозефа Болена (Канада).

Крім того, Святіший Отець призначив до цієї Папської Ради кілька нових радників, а також оновив склад Конгрегації в справах католицької освіти.

Заснована 1960 року, ще як Секретаріат в справах сприяння єдності християн, Папська Рада сприяння єдності християн є постійним організмом Римської Курії, яка виконує подвійне завдання: поширення в Католицькій Церкві справжнього екуменічного духу, відповідно до декрету Unitatis redintegratio Другого Ватиканського Собору, та розвиток діалогу й співпраці з іншими християнськими Церквами. Від 2010 року її очолює кардинал Курт Кох.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.