Глава УГКЦ: «Сьогодні на Євромайдані стоїть не влада, не опозиція, а громадянське суспільство України»

«Всі ми переживаємо за нашу Україну, за її кращу долю. Проте, на жаль ті, які мають сьогодні в своїх руках владу, не чують людей або ж роблять вигляд, що нічого не сталося. Можливо, вони до кінця не усвідомлюють усієї серйозності історичного моменту, який ми сьогодні переживаємо», – про це сказав Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, коментуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні.

Глава УГКЦ зазначив, що у Києві зібралося багато людей, які приїхали з усієї України спонтанно, за покликом свого серця. «Тому я можу з певністю сказати, що сьогодні на Євромайдані стоїть громадянське суспільство України – не влада, не опозиція, але, справді, люди, які переживають за своє майбутнє і є небайдужі до майбутнього своєї держави», – продовжив  думку Предстоятель Церкви.

Коментуючи події, що сталися в ніч з 29 на 30 листопада, Верховний Архиєпископ УГКЦ підкреслив, що таке насилля нічим і нікому не можна оправдати. Тому сьогодні, перш за все, релігійна спільнота України закликає усі сторони протистояння, яке розвивається, зупинити насилля. «Я би хотів звернутися до усіх, хто має владу в Україні, не допустити силового варіанту вирішення цього конфлікту тому, що сила протистояння на крові – це дорога в нікуди. Логіка, що чим гірше, тим краще – диявольська логіка, яка руйнує і нікому нічого доброго не принесе. Я би хотів сьогодні закликати усе громадянське суспільство, усі політичні партії, по обидві сторони барикад, до діалогу», – додав він, зазначаючи, що тільки коли сторони почують одне одного, знайдеться вихід із ситуації, яка сьогодні склалася.«Із сумом хочу сказати, поки ще ніхто не запропонував серйозного логічного виходу із ситуації, в якій ми знаходимось», – прокоментував Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.