Глава УГКЦ привітав новообраного Президента Польської Єпископської Конференції

Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, привітав новообраного Президента Польської Єпископської Конференції, Архиєпископа Познанського Станіслава Гондецького з його обранням.

«Нехай довіра, якою обдарували вас єпископи Польщі, принесе добрі плоди для Церкви, а дари і таланти, якими обдарував вас Господь, допоможуть вам будувати єдність серед духовенства та вірних, які своєю добротою та зичливістю підтримають вас у вашому служінні», ? йдеться у вітальному листі.

Верховний Архиєпископ УГКЦ запевнив нового Президента Польської Єпископської Конференції у своїй молитві за нього і додав, що його шанує і сподівається на подальшу співпрацю між УГКЦ та Католицькою Церквою Польщі «з метою поглиблення польсько-українського примирення».

Як повідомляє Радіо Ватикан, 364-та пленарна зустріч Польської Єпископської Конференції, що відбулася 12-13 березня 2014 року, крім обрання президента, розглядала також питання становища родини в Польщі та питання, пов’язані з приготуванням до Всесвітнього Дня молоді, що відбудеться у 2016 році у Кракові.

 

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.