Глава УГКЦ привітав новообраного Патріарха Халдейської Католицької Церкви

Як повідомили в Канцелярії Курії Верховного Архиєпископа, Глава УГКЦ привітав новообраного Патріарха Халдейської Католицької Церкви. «Ваше Блаженство, з великою радістю я сприйняв звістку про те, що під час Священного Синоду Халдейської Католицької Церкви, який проходив у Римі 28 січня 2013 року, Вас було обрано новим Патріархом Халдейської Католицької Церкви, і про отримання Вами “Ecclesiastica Communio” («церковного сопричастя») від Папи Венедикта XVI», – ідеться в листі-привітанні Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави УГКЦ, до Його Блаженства Луї Сакко, Патріарха Халдейської Католицької Церкви.

У цьому листі Глава Церкви запевняє новообраного Патріарха в молитвах і братній підтримці з боку вірних УГКЦ: «Ми молимося, щоб Сам Господь був джерелом сили, потрібної Вам, щоб вести з мудрістю і батьківською любов’ю вірних, доручених Вашій пастирській опіці. Прийміть, Ваше Блаженство, мої запевнення у братерському сопричасті та мої найкращі побажання».

Додамо, що із 28 січня до 1 лютого 2013 року в Римі відбувався Синод Єпископів Халдейської Католицької Церкви. Під час Синоду Главою цієї Церкви обрано Архиєпископа Луї Сакко, що замінив на цій посаді кардинала Еммануела III Делі, який покинув престол через поганий стан здоров’я. Як повідомляє прес-служба Святого Престолу, Папа Римський у спеціальному посланні побажав новому Предстоятелю Церкви «успішної пастирської праці на землі пророка Авраама», а усьому іракському народові – довгоочікуваного миру, взаєморозуміння та спокою.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.