Глава УГКЦ освятив наріжний камінь храму сестер Воплоченого Слова у Бурштині

3 серпня, Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ освятив наріжний камінь для будівництва храму сестер Воплоченого Слова у Бурштині, що на Івано-Франківщині.

Звертаючись до присутніх Глава УГКЦ зокрема наголосив: «Ми щойно заклали і благословили наріжний камінь для будівництва нового храму. Деякі невіруючі дивлячись на те, що ми зробили запитують себе. В Україні такий скрутний час, навіщо починати будівництво нової Церкви? Ці кошти можна вкласти на щось практичніше в умовах яких перебуває наша країна. Але ми віруючі можемо сказати, що Наріжним каменем усього всесвіту і кожного людського життя, всякої держави є Господь Бог.

Ісус Христос є наріжним каменем якого відкидали і відкидають, але Він стає Головою вугла. Той хто опирається на нього може збудувати будь що. Особливо в непевний час нам необхідно мати наріжний камінь на якого можна опертися і серед моря різного невідомого і непевного знайти щось вічне і непорушне».

На завершення промови Блаженніший Святослав подякував усім, хто «зробив крок у вірі і почав будову цього святого храму і тим хто підтримали цю ідею».

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.