Глава УГКЦ співчуває сім’ям потерпілих в американській початковій школі м. Ньютаун

«Вірні УГКЦ приєднуються до своїх братів та сестер у США, висловлюючи жаль з приводу акту безглуздого насильства, спрямованого на найбільш безневинних людей у суспільстві. У час, коли весь світ готується до святкування Різдва Христового, я молюся про те, щоб сім’ї  загиблих і потерпілих внаслідок інциденту, що стався в американському м. Ньютаун (штат Коннектикут), отримали благодать зцілення»,- про це йдеться у листі-співчутті Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави УГКЦ, від 18 грудня 2012 року до Архиєпископа Тімоті Долана, Голови Конференції Католицьких Єпископів США.

«Я хочу від імені всіх вірних Української Греко-Католицької Церкви донести до вас наші молитви і жаль з приводу жахливих смертей двадцяти дітей і шести дорослих у початковій школі “Sandy Hook”. Прошу передати жителям м. Ньютаун наше найглибше співчуття», – зазначив Предстоятель Церкви.

Нагадаємо, що 14 грудня 2012 року в м. Ньютаун невідомі відкрили стрілянину на території початкової школи «Sandy Hook». Кількість загиблих у результаті стрілянини становить щонайменше 26 людей, ще кілька були поранені.

 

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.