Глава УГКЦ молився в Римі за обрання нового Папи

12 березня, у перший день Конклаву, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) очолив Божественну Літургію в українському храмі Святих Сергія і Вакха в Римі “pro eligendo Romano Pontifice” (за обрання нового Папи Римського). Із ним співслужили: владика Володимир (Війтишин), Митрополит Івано-Франківський; владика Борис (Ґудзяк), Єпарх Паризької єпархії святого Володимира та ректор УКУ; о. Іван Кулик, адміністратор парафії Святих Сергія і Вакха; о. Марко Семеген, пасторальний координатор для українців-греко-католиків Італії.

Перед початком Богослужіння Глава УГКЦ закликав присутніх до молитви за обрання нового Вселенського Архиєрея на Конклаві, який розпочинається сьогодні після обіду. “Українська парафія Святих Сергія і Вакха в Римі є даром Папи Урбана VIII українському народу, тому те, що Блаженніший Святослав молився за вибір нового Римського Архиєрея саме в цьому храмі, є дуже символічним”, – сказав о. Іван Кулик.

Нагадаємо, що у зв’язку із зреченням з уряду Папи Римського Венедикта XVI Глава УГКЦ звернувся з окремим листом до єпископів та священиків, у якому закликав молитися “за благодать і співдіяння Святого Духа при виборі Вселенського Архиєрея, Папи Римського, щоб він був добрим пастирем для Церкви Христової і слугою для слуг Божих”.

Прес-служба УГКЦ в Італії

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.