Глава УГКЦ із пастирським візитом перебуває в Саскатунській єпархії в Канаді

За п’ять днів перебування в Саскатунській єпархії Блаженніший Святослав зустрінеться з молоддю, катехитами, священиками і вірянами єпархії. В чотирьох деканатах єпархії, розташованих у Принц-Альберті, Реджині, Йорктоні та Саскатуні, налічується понад 170 церков і святинь. Візит Глави УГКЦ завершиться 23 вересня 2012 року.

Свій візит Глава УГКЦ розпочав 19 вересня з церкви Святого Юрія в м. Принц-Альберт, де він помолився Молебень та зустрівся з вірянами. У Принц-Альбертському деканаті душпастирює 5 священиків для вірян 36 парафій.

Другий день візиту Блаженніший Святослав провів у м. Саскатун, який є одночасно осідком місцевого єпископа. У Саскатунському деканаті є 3 священики, 3 диякони та 11 парафій. 20 вересня Глава УГКЦ зустрівся з учнями Двомовної школи імені єпископа Філевича та парафії Успіння Пресвятої Богородиці. Того ж дня Предстоятель УГКЦ розмовляв із студентами католицької Вифлеємської вищої школи. Після обіду освятив новозбудований Український музей.

Наприкінці дня Глава УГКЦ відвідав Дім святого Йосифа, в якому проживають люди похилого віку і яким опікуються українські сестри Згромадження святого Йосифа. Головною місією Дому є «допомагати полегшити страждання і усунути дискомфорт через надання якісної медичної допомоги, за прикладом самого Христа, в домашній атмосфері, яка наповнена любов’ю, співчуттям і християнським милосердям». У закладі можуть одночасно проживати 85 осіб.

21 вересня Блаженніший Святослав відвідав Реджину та Йорктон. В деканаті Реджина 4 священики душпастирюють у 12 парафіях. У Йорктонському деканаті – 9 священиків і 35 парафій. Вранці Глава УГКЦ відслужив Літургію в парафії Святого Василія м. Реджина, після якої розмовляв із школярами. Після обіду в парафії Святого Атанасія відбулася зустріч з молоддю і катехитами. Ввечері в церкві Пресвятої Богородиці відбувся Молебень за участю Блаженнішого Святослава  та зустріч із вірянами.

Візит до Йорктона завершиться 22 вересня. Цього дня Глава УГКЦ зустрінеться з катехитами та молоддю в парафії Пресвятої Богородиці та католицькій школі Пресвятого Серця. Відтак він переїде до Саскатуна та відвідає Дім святого Володимира для осіб похилого віку. У комплексі з 6 будинків можуть проживати або орендувати кімнати 350 осіб незалежно від їх віровизнання. Після обіду він очолить Літургію та благословить ікони в храмі Святих Петра і Павла та зустрінеться з катехитами і молоддю в парафіяльному центрі Святого Патріка.

В останній день свого перебування в Саскатунській єпархії Блаженніший Святослав очолить Архиєрейську Літургію в катедральному храмі Святого Юрія в Саскатуні.

Департамент інформації УГК

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.