ВІДБУДЕТЬСЯ ХІРОТОНІЯ НОВОГО ЄПИСКОПА УГКЦ – ЙОСАФАТА МОЩИЧА

Унікальною історичної подією на землі галицьких митрополитів (Галич-Крилос) 2-3 серпня 2014 р.Б.  буде звершено хіротонію Єпископа-Помічника Івано-Франківської архієпархії УГКЦ Йосафата Мощича.

Саме в ці дні пройде Патрірша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в наміренні за мир в Україні. Очолить прощу Глава і Батько УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

Святителем нового Єпископа Йосафата буде Глава УГКЦ Блаженніший Святолсав Шевчук,  співсвятителями стануть два Митрополити: Преосвящений Архієпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Кир Ігор Возняк та Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Преосвященний Кир Володимир Війтишин.

2 серпня в Митрополичому Соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська о 18:00 відбудеться Чин іменування на Єпископа-Помічника Івано-Франківського УГКЦ Йосафата Мощича.

3 серпня о 10:00 в час урочистої Архієрейської Літургії, яку очолить Глава УГКЦ Блаженніший Святослав з нагоди Патріршої прощі за Мир в Україні в Крилосі буде звершено Хіротонію Йосафата Мощича.

На всі події запрошені Єпископи та духовенство УГКЦ З України та поселень.

ДОВІДКА.

У вівторок, 27 травня 2014 р., у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Франциск надав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів УГКЦ о. Йосафата Мощича, Синкела Івано-Франківської архиєпархії, єпископом-помічником цієї церковної адміністративної одиниці, надаючи йому титулярний осідок Пульхеріополя (Pulcheriopolis).

Владика-номінат Йосафат Мощич народився 16 вересня 1976 року в Старому Роздолі на Львівщині. Священиче формування здобув в Івано-Франківській Духовній Семінарії та отримав ієрейське рукоположення 26 вересня 1999 року. Під час навчання на останніх курсах семінарії розпочав новіціятське випробування у Місійному Згромадженні Святого Андрія Первозванного, в якому 2002 року склав довічні обіти.

Протягом 2000-2003 років о. Йосафат Мощич навчався у Римі, здобувши ліценціят з морального богослов’я та пройшовши курс виховників покликань до богопосвяченого життя. Перебуваючи в Італії, забезпечував душпастирське служіння для українців греко-католиків в містечку Ґроссето.

Повернувшись до України, здійснював євангелізаційне, місійне та реколекційне служіння, а також від 2003 року є Настоятелем Місійного Згромадження Святого Андрія Первозванного. Від 2010 року він очолює місійно-євангелізаційний відділ Івано-Франківської єпархії, від 2011 – відповідальний за душпастирство мігрантів та Синкел у справах мирянських рухів Івано-Франківської Архиєпархії. Крім рідної української, володіє російською, польською та італійською мовами.

ієрей Юрій Трухан – прес-секретар Архієпархії.

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.