Екзарх Одеський стурбований, що влада Одеси досі не виділила земельну ділянку під храм УГКЦ

Проблемою в Одеському екзархаті Української Греко-Католицької Церкви досі залишається виділення землі греко-католицькій спільноті.

«Греко-Католицька Церква досі не має жодного храму в Одесі для богослужінь», – наголосив владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський, підбиваючи підсумки півріччя свого служіння у відеоблозі для «Живого.ТБ».

Владика Михайло розповів, що він невтомно стукає до місцевої влади Одеси, щоб почули духовні потреби греко-католицької спільноти. «Добиваюся, аби виділили хоч одну ділянку під будівництво для нашої громади в Одесі», – підкреслив Екзарх.

Він зауважив, що інші релігійні громади мають по кілька храмів, а УГКЦ в Одесі вже налічує понад 13 тисяч вірних і не має жодної. «Маємо лише маленьку переобладнану капличку, де щонеділі відбувається три Літургії. Щоразу капличка переповнена. Люди стоять на вулиці», – розповів єпископ.

Владика просить владу замислитися над цією проблемою, адже вірні УГКЦ мають право, щоб молитися у відповідному місці.

«Це також обличчя міста, обличчя Одеси, адже Одеса – багатокультурне, багатонаціональне, багатоконфесійне місто», – зазначив владика Михайло.

Нагадаємо, владика Михайло (Бубній) півроку тому став Екзархом Одеським. Одеський екзархат налічує 35 священнослужителів.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.