Синод Єпископів УГКЦ закликає вірних ділитися своїми дарами й талантами з ближніми

Ми, християни, не можемо самі користати з дарів, талантів, скарбів, які позичив нам Господь. Потрібно ділитися ними з іншими, допомагали іншим, хто потребує цього.

Про це сказав владика Давид (Мотюк), Єпарх Едмонтонський УГКЦ, коментуючи головну тему Синоду “Управління Божими дарами”.

10 вересня, владика Давид мав головну доповідь на цю тему під час Третьої сесії Синоду Єпископів УГКЦ, який з 6 по 14 вересня проходить у Брюховичах (Львівщина).

Тема “Управління Божими дарами”, на думку головного доповідача, є дуже актуальною, особливо зараз, коли секуляризація поширюється по цілому світі: у Канаді, Америці, Україні. «І ми часто забуваємо, що існує Бог. Забуваємо, все, що ми одержали в житті: наші дари, таланти, скарби, – позичене нам Богом. Ми, християни, не можемо самі користати з цих талантів. Потрібно ділитися ними з іншими, допомагали іншим, хто потребує цього», – вважає він.

Владика Давид розповів, що Синод пропонує, аби робочі групи стратегії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», заслухавши головну доповідь на Синоді, від імені його членів поширювали головну її думку. «Щоб наші вірні по цілому світі зрозуміли, як користуватися Божими дарами. Що з ними робити», – зауважив єпископ.

Наприклад, каже він, хоча б одну годину на тиждень присвятити відвідуванню хворих чи престарілих. Чи поділилися шматком хліба з тим, хто не має що їсти…

Він пригадав слова Матері Терези, яка сказала: як можна проповідувати добру новину голодним.

Єпископ переконує, що важливо ділитися власними дарами і талантами не лише у своїй спільноті, Церкві, а поза їхніми межами.

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.