Cоціальне служіння дітям в УГКЦ

Відділ соціальних питань УГКЦ розпочав черговий цикл навчальних семінарів у рамках проекту Патріаршої курії «Розвиток соціального служіння УГКЦ дітям» під загальною назвою «Дорога зцілення для дітей, які зазнали скривдження та емоційного занедбання». Черговий семінар відбувся 25-26 лютого у Василіанському інституті філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Рутського.

Тема семінару – «Зцілюючи стосунки: як спілкуватися та будувати стосунки з дітьми-сиротами». Ішлося про вміння налагоджувати спілкування, відновлювати стосунки зі зраненими дітьми, а також про те, як використовувати для цього терапевтичні ігри.

На початку семінару до учасників звернувся його організатор, керівник Відділу соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ, священик Андрій Нагірняк: «Уже третій рік поспіль тривають такі навчальні семінари. Цього разу вони ще й відбуваються в Рік віри та Рік, присвячений соціальному служінню, дияконії. Проводячи ці семінари, ми ставимо перед собою три основних завдання: по-перше, підвищити професійний рівень тих, хто служить дітям, щоб це служіння було більш якісним та ефективним; по-друге, щоб створити форум для спілкування та добру нагоду для розвитку внутрішньоцерковної співпраці в соціальному служінні дітям; по-третє, аби ще раз всім вам подякувати за це служіння, яке є важливим та цінним для Церкви й суспільства».

Серед 40 учасників – працівники єпархіальних Карітасів, члени чоловічих і жіночих монаших чинів та згромаджень, представники парафій, які здійснюють соціальне служіння дітям чи то в дитячих будинках сімейного типу, чи в мобільних станціях допомоги дітям вулиці, чи в соціальних центрах. Тренерами були працівники Центру розвитку дитини “Коло сім`ї” (Львів) – Лідія Романчук та Ольга Іваненко.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.