Бюро УГКЦ з питань екології закликає освятити Годину Землі молитвою

23 березня 2013 року, о 20:30, люди в усьому світі вимкнуть світло на одну годину – Годину Землі, щоб показати необхідність спільних зусиль для протидії зміні клімату та іншим екологічним проблемам сучасності.

Цього року Міжнародна екологічна акція «Година Землі» припадає на першу суботу Великого посту. У зв’язку з цим Бюро УГКЦ із питань екології закликає духовенство, монаші спільноти, вірних і всіх людей доброї волі: вимкнувши у своїх домівках на одну годину електричне освітлення, об’єднатися в молитві за Богом створений світ – природу, і в такий спосіб освятити цю світську ініціативу, конкретно вчинивши діло милосердя щодо створіння Божого, яке «понині стогне і страждає в тяжких муках».

Щоб долучитися до цієї ініціативи, потрібно небагато: добру волю і розуміння того, що порятунок спільного нашого Дому – Землі – великою мірою залежить від кожного з нас, від нашого дружнього до довкілля стилю життя.

Кожен, хто підтримує цю акцію, – чинить благородно, а віруючі ще й виявляють живе свідчення своєї віри у Творця, яка, аби бути автентичною і цілісною, повинна включати в себе і відповідальне ставлення до Богом створеного світу. В Екобюро сподіваються, що ця «ініціатива буде підтримана на загальноцерковному та державному рівнях і стане провісником воскресіння нашого суспільства».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Довідка: Акція «Година Землі» була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році і вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше як 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 та 2010 роках, разом із 126 іншими країнами світу, долучилася і Україна. Минулими роками низка наших українських міст теж пристала до цієї міжнародної ініціативи в різні способи, один із яких – це вимкнення освітлення ключових об’єктів, з якими ідентифікується певне місто.

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.