Блаженніший Святослав звернувся з відеопривітанням до молодих греко-католиків, які беруть участь у Всесвітньому дні молоді у Бразилії

«Ви є амбасадорами нашої Церкви на цьому Форумі», –  зазначив Блаженніший Святослав у відеозверненні до вірних УГКЦ – учасників Всесвітного дня молоді у Бразилії.

«Дорогі в Христі! Дорога молоде! Ваша участь у Світовому дні молоді є надзвичайно важлива, тому що ви є представниками, амбасадорами всієї нашої Церкви і вам випала надзвичайно велика відповідальність та особлива місія – бути обличчям нашої Церкви на цьому Форумі».

З такими словами Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) звернувся до молодих вірян Церкви, які прибули до Бразилії  для участі у Всесвітньому дні молоді.

«Зі столиці України – древнього міста Києва, я хочу передати найщиріші вітання до Прудентополя, Бразилії, де відбувається Місійний тиждень, на якому зібралися єпископи, священники і учасники Світового дня молоді, що ось розпочнеться, з різних країн світу», – сказав Блаженніший  Святослав.

Першоієрарх Церкви привітав  молодих греко-католиків з  України, зокрема із Закарпаття, а також із Канади, Сполучених Штатів, Бразилії та Аргентини, які прибули до Бразилії для участі у Всесвітньому дня молоді та зустрічі зі Святішим Отцем. «У цьому Році віри так важливо замислитися, що означає «бути християнами» у новому часі», – наголосив Блаженніший Святослав.

Відеозвернення Предстоятеля УГКЦ, виголошене українською та іспанською мовами, можна переглянути тут.

Сьогодні, 22 липня, до Бразилії зі своїм першим закордонним візитом прибуде Папа Франциск.  Святіший Отець візьме участь у заходах Всесвітнього дня молоді, який цього року проходитиме в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, що у рамках підготовки до Всесвітнього дня молоді 16-22 липня в Куритибській єпархії УГКЦ Святого Івана Христителя тривав Місійний тиждень для учасників ВДМ з України. Молодіжний захід проходив у м. Прудентополі, де зосереджена найбільша українська громада.  Понад 75 відсотків населення цього бразильського міста становлять українці.

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.