Блаженніший Святослав: «З України сьогодні виїжджає середній клас, нас це не може не турбувати» 31.05.2012

Про це сказав Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) в інтерв’ю «Радіо Свобода», відповідаючи на запитання, що він думає про закиди на адресу українських емігрантів, що вони безвідповідально ставляться до долі вітчизни, що вони зрадники.

«Абсолютно ні, – каже Глава УГКЦ, – я працював серед емігрантів – і в Греції, і в Італії. Я і тепер їх відвідую всюди, де є наші люди, а нема наших структур. Це добрі люди, які виїхали з України не від легкого життя, чи в пошуках кращого клімату. Можливо, навіть, що це найкращі люди».

Тому, на його переконання, Українська Греко-Католицька Церква намагається зробити все для того, щоб з одного боку мінялося суспільство в Україні, а з іншого, щоб ті наші люди, які опинилися за межами батьківщини, мали духовну опіку в своїх громадах, у своїй церкві, у своєму обряді і своєю мовою.

«Ми йдемо за нашими людьми. Я б сказав, що географія нашої Церкви сьогодні є географією руху наших емігрантів (якщо мова йде по нашу Церкву у світі, поза межами України). І завжди наша Церква йшла за нашими людьми для того, щоб український світ міг розбудовуватися там, де, можливо, його не було, щоб ми могли побачити якусь позитивну сторону феномену еміграції що, безперечно, сьогодні є складним і болючим для українського суспільства», – переконаний Предстоятель УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.