Блаженніший Святослав взяв участь у прощі до Гошева

З нагоди 1025-річчя Хрещення України-Руси та 276 річниці перенесення ікони Гошівської Матері Божої до монастиря оо. Василіян на Ясній горі відбулася проща до Гошева.

«Бога не можна торкнутися рукою, але Його можна почути» – наголосив Блаженніший у своїй промові до всіх присутніх. Співслужили у Літургії з предстоятелем УГКЦ: Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, Адміністратор Стрийський владикаТарас Сеньків, Протоігумен оо. Василіян та чисельне духовенство Івано-Франківської архиєпархії, повідомив о. Юрій Трухан.

«Віра від слухання вимагає послух у вірі кожної віруючої людини», – зазначив у проповіді Глава УГКЦ. Промовляючи до багатотисячної спільноти прочан, Предстоятель УГКЦ пояснив, що те, що слухаємо входить у нас і нас змінює. «Якщо слухаємо зло, воно зачинає у нас смерть і породжує пустку духовну. Як слухаємо Бога – сприймаємо Життя, і живемо життям вічним», – пояснив проповідник.

«Марія кличе нас, щоб ми були послушні Богові. Дуже багато голосів добиваються до нашого вуха. Скільки новоявлених «месій» кажуть, що вони мають істину. Скільки новоявлених маніпуляторів громадською думкою і політтехнологів хочуть нас обдурити, скільки фальшивих пророків сьогодні намагаються заступити голос Церкви», – сказав Блаженніший Святослав, відкликуючись до прикладу Пресвятої Богородиці.

Окрасою прощі стало дзвінке лунання дзвонів, які виготовлялися для обителі оо. Василіян і в день прощі були освячені. Блаженніший Святослав усіх жертводавців відзначив Патріаршими грамотами.

На завершення Глава УГКЦ зазначив, що сьогодні «Господь Бог до кожного говорить через Пречисту Діву Марію і закликає наш народ зберегти віру».

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.