Блаженніший Святослав відвідав парафію Святого Миколая УГКЦ в Торонто

3 травня 2013 року Блаженніший Святослав відвідав парафію Святого Миколая УГКЦ, що в Торонто, у рамках свого душпастирського візиту до Канади. Тут Глава і Отець УГКЦ очолив Архиєрейську Божественну Літургію, в якій взяло участь близько 800 парафіян, прихожан і гостей. Про це повідомив о. Олег Качур.

Під час проповіді Верховний Архиєпископ УГКЦ наголосив на тому, що лише тоді, коли людина є в Бозі і Господь вступає в її життя, вона приходить до своєї мети. Бо тоді вона відчуває, що здійснилися всі її бажання і потреби. Проповідник підкреслив, що Церква Христова вчить про те, що найбільшою потребою в усіх обставинах є потреба Бога. Блаженніший Святослав побажав парафіянам, щоб для кожного з них  місцем зустрічі з живим Христом була їхня парафія.

По завершенні Богослужіння була відслужена Панахида за тими, хто загинув внаслідок політичних заворушень в Україні.

Також цього дня Глава Церкви зустрівся з єпархіальною Лігою українських католицьких жінок Канади, з парафіяльною і єпархіальною молоддю та дітьми, які чисельно прибули на зустріч. Додамо, що діти могли самі поставити запитання Першоієрарху УГКЦ. Вони також  співали пісні і привітали Блаженнішого Святослава з днем народження.

Увечері відбувся  концерт з нагоди приїзду Блаженнішого Святослава до Католицької єпархії Торонто і Східної Канади.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.