Блаженніший Святослав у Дубліні бере участь в Євхаристійному конґресі 14.06.2012

Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав (Шевчук), у рамках душпастирського візиту до Ірландії, бере участь у 50-му Міжнародному Євхаристійному конґресі під гаслом “Євхаристія: Сопричастя з Христом і між нами”. Крім Блаженнішого Святослава, Українську Греко-Католицьку Церкву представляють, Владика Гліб (Лончина), Апостольський екзарх у Великій Британії та візитатор для українців в Ірландії, місцевий душпастир о. Василь Корніцький та українські вірні громади Дубліну, – повідомили у прес-службі Апостольського екзарха у Великій Британії.

Господарем конгресу, який проходить із 10 до 17 червня, є Архідієцезія Дубліну.

Слід відзначити, що у конґресі беруть участь єпископи, духовенство, монашество й миряни з усього світу. З України приїхала група глухо-німих з центру “Надія” під проводом о. Олега Лазаркевича.

Під час дня відбуваються різного роду моління, гуртки, доповіді, а пополудні – свята Меса. У середу ввечері вулицями Дубліну проходила процесія з Найсвятішими Тайнами.

У рамках програми Євхаристійного конґресу передбачені дві українські Літургії. Одну відслужили на початку конґресу, другу – Блаженніший Святослав відслужить у суботу в церкві Клонлиф коледж.

Відтак, у неділю 17 червня, Блаженніший Святослав відслужить Літургію для української спільноти і зустрінеться з громадою.

Пригадуємо, що останній Євхаристійний конґрес, який відбувся в Дубліні, проходив у 1932 році. У ньому взяв участь блаженний священномученик Миколай Чарнецький, як представник Митрополита Андрея.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.