Блаженніший Святослав про поділ України: «Я свято переконаний, що це не вдасться»

Заклики до поділу України – політтехнології, аби протиставити одну частину країни іншій. Якщо одна частина буде кимсь забрана і поневолена, ми будемо відчувати біль у соборній душі українців. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) в ефірі радіо «Ера» 21 лютого.

«Я свято переконаний, що це не вдасться. Очевидно, нам потрібно працювати для єдності. Нам потрібно шукати те, що нас єднає. Нам потрібно вбачати в тих людях, які живуть на Сході і Півдні, не опонентів, а братів і сестер», – зазначив архиєрей.

«Гадаю, завжди, якщо одна частина буде кимсь забрана і поневолена, ми будемо відчувати біль у соборній душі українців. І завжди будемо відчувати, що це наші брати, яких від нас відчужили», – переконаний Блаженніший.

Глава Церкви нагадав, що Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій неодноразово висловлювалася про недопустимість пропаганди сепаратизму, бо це є гріхом проти власного народу. 

«Той, хто поділяє, грецькою мовою називається «дияволос» – злий дух. Людина, яка не хоче допустити цього зла у своє життя, має протиставлятися будь-яким намаганням поділу», – вважає Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.