Блаженніший Святослав: “…Отримати ковток живої води”

«Часто для того, щоб пояснити людям, хто такий Дух Святий, святі отці говорили, що Він є “живою водою”. Ми знаємо, що як немає води, то все вмирає, а вода є – усе зеленіє і набирає повноти життя», – про це сказав Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, під час проповіді на Архиєрейській Літургії 2 червня 2013 року, що відбулася в парафії Святих Ольги і Володимира УГКЦ у Ніжині.

Предстоятель УГКЦ підкреслив, що Дух Святий, який є третьою Особою Пресвятої Тройці, знаходиться в Отці як джерелі та в Ісусі Христі як у криниці. Тому Ісус Христос є справжньою криницею, яка має у собі джерело води.

«Ми часто думаємо про Бога і вічні речі раз на тиждень, у кращому разі, зазвичай коли збираємося на Літургію до церкви. Але ж справжнього прибічника Бога “жива вода” пронизує в усіх сферах його життя», – продовжив Глава Церкви. Адже, за його словами, немає жодної хвилини в житті такої людини, яка б не була пронизана Духом Святим.

«Я намагаюся щонеділі відвідувати найменші громади УГКЦ, які є найбільш спраглими уваги та моєї підтримки. І тут, у Ніжині, я побачив скільки спраглих людей, які ще не знають дороги до храму! Тут, між нами, є Христос, який хоче кожного з вас зробити носієм живої води. Бо ви, тут присутні, можете отримати ковток цієї живої води», – додав проповідник.

Наостанок Глава УГКЦ пригадав, що 2013 рік проголошений в усій Католицькій Церкві Роком віри. Тому ми повинні замислитися над тим, що означає для людини третього тисячоліття вірити в Бога. «Це означає ділитися вірою, тою “живою водою”, яка тече з нашого нутра. Нехай воскреслий Христос, який намагається викопати криницю “живої води” в серці кожного з нас, сповнить усі ваші потреби і бажання», – завершив Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.