Блаженніший Святослав (Шевчук) відвідав українських студентів в Римі

Сьогодні вранці Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) молився Божественну Літургію разом із студентами українського інституту Святої Покрови в Римі. З ним співслужили о. Луіс Касіан, ректор інституту, духівники та священики-студенти з різних єпархій України, що навчаються в Римі.

«Розпочинаючи наші ювілейні святкування в Римі, я найперше хотів відвідати вас, бо ви – майбутнє нашої Церкви», – сказав у своїй проповіді Глава УГКЦ, звертаючись до семінаристів з України. Коментуючи уривок з Євангелія від Луки, Блаженніший Святослав закликав майбутніх священиків «не боятися “погубити” своє життя заради служіння Богові і Його святій Церкві, бо лише тоді ви спасете своє життя». Він також привітав студентів із початком нового навчального року та побажав успіхів у навчанні. Додамо, що в інституті Святої Покрови в Римі проживають  студенти з України, що навчаються в різних папських університетах на програмах ліценціату та докторату.

Блаженніший Святослав цими днями перебуває з візитом до Ватикану, а також очолить святкування кількох ювілеїв, які УГКЦ вшановуватиме на загально церковному рівні: 80-річчя Голодомору в Україні, 50-річчя перенесення мощів св. Йосафата до собору святого Петра в Римі та 50-річчя заснування Українського католицького університету. Поруч з цими подіями відбудеться вручення Відзнаки імені блаженного Омеляна Ковча та закриття Року віри в Католицькій Церкві.

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.