Блаженніший Любомир про Папу Франциска

«Папа Франциск розважливий, побожний, вирізняється простотою. У сьогоднішньому світі це дуже-дуже потрібні якості», — сказав Блаженніший Любомир (Гузар), Єпископ-емерит УГКЦ, на брифінгу журналістам 14 березня, – повідомляє Інтерфакс-Україна.

Крім того, Блаженніший Любомир повідомив, що Папа, навчаючись у Салезіанському інституті, був знайомий із українським священиком Степаном Чмілем, завдяки якому пізнавав східну духовність. «Папа має поняття про Україну і, я думаю, що можна сподіватися на його відвідини України», — відзначив архиєпископ.

Він також розповів історію, як одного разу в Римі, на Папському Синоді, зустрівся з тоді ще кардиналом Хорхе Маріо Бергольо, який привітався українською «Слава Ісусу Христу!»

Блаженніший Любомир також відзначив, що «бути Папою ніколи не було легко, завжди існує багато проблем», тим більше, що Франциск з іншого середовища, адже він є не європейцем, а вихідцем із Латинської Америки. «Немає сумніву, що він тепер, прийшовши до Рима і ставши Папою, має дивитися на весь світ, утім, безумовно, він дивитиметься очима людини з Латинської Америки», — вважає колишній Глава УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.