Благодійна акція «Різдвяна свічка»

Хочеш допомогти дітям?
Приєднайся до благодійних справ Карітасу!
З початку Різдвяного посту триває щорічна всеукраїнська благодійна акція Карітасу України «Різдвяна свічка», зібрані кошти від якої йдуть на допомогу соціально-незахищеним дітям. Благодійна акція охоплює всі єпархії і екзархати УГКЦ в Україні та деякі громади закордоном.

«Висловлюючи подяку тим, у кого в минулі роки на Різдво горіла свічка з написом «Різдвяна допомога дітям», щиро запрошуємо всіх до участі у цій благородній справі на передодні Нового року. Кожен, хто у Святвечір запалить на святковому столі таку свічку, допоможе запалити вогник надії у дитячих серцях», – сказав президент Карітасу України, Андрій Васькович.

Акція полягає у розповсюдженні, в першу чергу через парафії, спеціально виготовлених свічок. Свічки мають особливість, бо у їх виготовлені приймають участь особи з інтелектуальними і функціональними обмеженнями.

За зібрані пожертви організації Карітас надають допомогу потребуючим дітям (сиротам, напівсиротам, дітям вулиці, дітям з неблагополучних та багатодітних родин), допомагають в їх лікуванні та оздоровленні, організовують літні табори. Усі ці заходи – це, передусім, можливість показати дітям, що Бог їх любить, що є хтось, хто ними цікавиться і про них піклується.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.