Більше ніж тисяча українців взяли участь у прощі до Падуї

Понад тисячу українців греко-католиків, які проживають в Італії, взяли участь у прощі до Падуї. Проща завершилася святковою Літургією в базиліці Святого Антонія, яку очолив голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф (Мілян). Співслужили з єпископом 11 священиків, зокрема ректор базиліки Святого Антонія Енцо Поіана.

Як повідомив секретар ПМВ о. Андрій Гах, цьогорічна проща греко-католиків до Падуї вже одинадцята. У паломництві взяли участь українці, які мешкають у Венеції, Флоренції, Реджо Емілії, Болонії та інших італійських містах.

Владика Йосиф привітав усіх прочан і свою проповідь розпочав з притчі про таланти, в якій ідеться про те, що кожна людина отримує від Бога різні дари, але головне – як вона ними скористається. “Людина має різні таланти. Але особливий талант – це людське життя”, – відзначив голова ПМВ.

Єпископ звернув увагу на те, що життя в еміграції, зокрема в Італії, – це також шанс розвинути свої таланти. Він зазначив, що багато українців поїхали за кордон на заробітки і закликав прочан, щоб вони не працювали лише заради грошей, а щоб інвестували ці кошти у власний розвиток, у дітей, в освіту і науку, в Україну. “І головне – щоб у гонитві за матеріальними цінностями люди не забували про духовне, щоб віддати Богові Боже”, – наголосив владика Йосиф.

Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ також відзначив, що святий Антоній допомагає віднайти те, що загубилося. “Ми, українці, загубили наш внутрішній спокій, Божий мир і мир в державі. Сьогодні, коли зазіхають на свободу і незалежність нашої країни, звернімося до святого Антонія, щоб він допоміг повернути мир в Україні”, – закликав прочан владика Йосиф.

Інфоцентр ПМВ

 

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.