Архиєпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з Папою Франциском

папа франциск і мокшицький

Архиєпископ Мечислав Мокшицький в середу, 3 квітня, зустрівся з Папою Франциском під час свого візиту до Риму. Архиєпископ Мечислав також взяв участь в загальній аудієнції на площі святого Петра у Ватикані.

Владика від імені Конференції єпископів України та від себе особисто ще раз висловив вітання Понтифіку у зв’язку з його обранням на папський престол та пригадав про поновлене запрошення до відвідин України.

А напередодні, 2 квітня, у річницю смерті бл.Йоана Павла ІІ, архиєпископ Мечислав відправив при реліквіях блаженного Папи Месу, під час якої молився за його заступництвом за Церкву в Україні і Львівську архидієцезію.

Під час свого візиту до Рима владика зустрівся з Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом Тарчі?зіо Берто?не та префектом Конґреґації Східних Церков кардиналом Леона?рдо Са?ндрі. Під час зустрічей було обговорено низку питань з життя Католицької Церкви в Україні та питань, щодо подальшого розвитку римо-католицьких дієцезій України, зокрема Львівської архидієцезії та митрополії.

Нагадаємо, з нагоди святкування Ювілейного року 600-річчя перенесення митрополичої столиці з Галича до Львова, запрошення відвідати Україну свого часу було скероване до Папи Бенедикта ХVI. Це запрошення від імені української пастирської спільноти поновив Голова Конференції римо-католицьких єпископів архиєпископ Мечислав Мокшицький в листі з нагоди інавгурації Понтифікату Папи Франциска.

У ці ж дні у польських і українських ЗМІ стали поширюватися чутки про начебто перевод архиєпископа Мокшицького у Вроцлав. Ці чутки 4 квітня, спростував особистий секретар владики о.Андрій Легович.

http://www.credo-ua.org/

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.