Архиєпископ Клаудіо Марія Челлі в Україні 21.05.2012

Візит в Україну президента Папської ради соціальної комунікації – Його Високопреосвященства Клаудіо Марії Челлі.

В Україні з візитом перебуває президент Папської ради у справах соціальної комунікації Архиєпископ Клаудіо Марія Челлі. Як зазначив сам Владика Клаудіо після приїзду до Києва, мета його візиту до Києва та Львова є засвідчити любов Папи до Церкви в Україні.

Зустрічали президента Папської ради соціальної комунікації в Києві секретар Синоду УГКЦ Владика Богдан (Дзюрах), секретар Апостольської нунціатури в Україні о. Вечеслав Тумір та керівник Департаменту інформації УГКЦ о. Ігор Яців.

«Я приїхав засвідчити любов Папи до людей, які проживають у цій країні та крокують сучасними шляхами. Приїхав, щоб також слухати. Хочу ознайомитися з вашим досвідом у сфері соціальних комунікацій і обмінятися з вами досвідом. На мою думку, досвід різних Церков, який вони набули останніми роками, становить багатство, яким слід ділитися з іншими», – каже ватиканський достойник.

Він сподівається цими днями пережити тут «теплі, братерські зустрічі, позначені діалогом у взаємній пошані, – діалогом, який відбуватиметься у дусі слухання, сприйняття та взаємної відкритості. Маємо збагнути всі разом, що слід покращити, щоб Церква могла успішно проповідувати це таїнство любові Бога до сучасної людини».

«Це – наша спільна відповідальність: проповідувати в нинішньому соціальному контексті таїнство любові Бога до людини. Церква повинна думати про те, як проповідувати, а навіть, я б сказав, як кричати до сьогоднішнього світу, що Бог любить сучасну людину безмежною любов’ю. Це – центр і суть нашої комунікації. Ми покликані проповідувати саме це. То ж я вірю, що це будуть дні, позначені великим зацікавленням, бажанням обмінятися досвідом і провадити діалог в пошані», – завершив Його Високопреосвященство Клаудіо Марія Челлі.

Візит Владики Клаудіо в Україні триватиме з 20 до 24 травня 2012 року.

У рамках візиту відбудеться, зокрема, лекція Архиєпископа Челлі в Інституті міжнародних відносин та Інституті журналістики Київського національного університету імені Т. Шевченка на тему «Проголошувати цінності сьогодні».

Президент Папської ради у справах соціальної комунікації прочитає лекцію для семінаристів, студентів Українського католицького університету і католицьких журналістів на тему: «Завдання і виклики для Церкви у цифрову еру». Він також проведе низку зустрічей з офіційним керівництвом УГКЦ.

Довідка

Архиєпископ Клаудіо Марія Челлі в 1970 році вступив на дипломатичну службу Папського Престолу. Ніс службу при Апостольських нунціатурах у Гондурасі, Аргентині і на Філіппінах. У 1990 році став заступником Генерального секретаря з відносин з державами Державного секретаріату Папського Престолу. 16 грудня 1995 року був призначений секретарем спадщини адміністрації Папського Престолу і незабаром – 6 січня 1996 року – висвячений на єпископа Папою Іваном Павлом II.

Разом з Йосі Бейлін, заступником міністра закордонних справ Ізраїлю, підписав 30 грудня 1993 року в Єрусалимі першу угоду – так звану основну угоду – між Святим Престолом і Державою Ізраїль.

Провідний спеціаліст з міжнародних відносин, деякий час займався відносинами з Китаєм і В`єтнамом, був членом різних делегацій, що направлялися на Схід. 27 червня 2007 року Папою Венедиктом XVI призначений президентом Папської ради у справах соціальної комунікації та президентом Бібліотеки фільмів Ватикану.

26 травня 2009 р. призначений Папою Венедиктом XVI президентом Ради директорів Центру телебачення Ватикану.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.